Dit geldt natuurlijk niet voor een aantal onder ons: Multem- van de Linde waren, met afstand, superieur: 48,700kg! in vak B, vak A is gewonnen door Ekkelenkamp-Maas met 28,600kg, vak C door van de Helm-Burgmans met 21,440kg en tenslotte vak D door Verhoeff-Verhoeff met 17,160kg.
Alle winnaars gefeliciteerd! En voor de rest geldt: volgende week nieuwe kansen.
 
VAK A
nr.Koppelnaamgewichtpnt.poule
A1Ekkelenkamp – Maas286001poule
A2Gruys – Oven v.92404 
A3Boel – Behonek94003 
A4Boer de – Mombarg76807 
A5Pansier – Hermsen16 
A6Kuyper de – Strien v.83205poule
A7Bedijn – Zalm386011 
A8Drie v. – Renes W.358013 
A9Dibbets – Koot65008poule
A10Kraaij – Stijlaart330014 
A11Teunissen – Verhoeven380012 
A12Brink vd H sr. – Brink vd H.134015 
A13Stuijver – Spaans400010 
A14Til v. – Velders56009 
A15Kolk vd – Siebelink124402poule
A16Schaft C vd – Schaft F vd78406 
VAK B
B17Schimmel – Polder vd684012 
B18Groot de G. – Berg werff712010poule
B19Onderwater – Haan den J.606014 
B20Nijkamp – Pellen610013 
B21Geer vd – Neerbos702011 
B22Kuus – Venne vd130203poule
B23Veenendaal – Wilt de72209 
B24Meel v. – Jochems104204 
B25Burg C vd – Wolf C de288015 
B26Tom – Stap vd80807 
B27Multem W. – Linde vd487001poule
B28Joode de – Hattem v.166202 
B29Huussen – Jong h Arie de16 
B30Oldenbeuving – Wessels88606 
B31Golstein J. – Golstein S.89005poule
B32Hoope – Tol v.80408 
LEES OOK  Geert Sprakel en Jan Epping winnen Dag 1 Beiler driedaagse (wedstrijd zeelten vangen)

 

 
VAK C
C33Schenk – Mieremet162603poule
C34Multem A. – Torre vd127204 
C35Koopman – Steenvoorden90805 
C36Jong h de Jan – Jong h de A580010 
C37Janssen – As v.288013 
C38Gael v. – Riket248014 
C39Eijndt v. – Korput vd306012 
C40Roubos – Osch v.70206poule
C41Bos – Vork62209 
C42Huiding H. – Huiding236015 
C43Nouris – Nag teg aal63008 
C44Cappellen – Kuijten J.64007poule
C45Witte de – Mulder E.412011 
C46Hart ‘t – Stoorvog el199402 
C47Oudheusden – Veer vd16 
C48Helm vd – Burg mans214401poule
VAK D
D49Verhoeff Chr. – Verhoeff J.171601poule
D50Berg man – Roskam286012 
D51Caers – Voort vd278013 
D52Duizer – Valkenburg186016 
D53Verzijlberg – Luyten320011 
D54Stadt vd – Hofman252014 
D55Boeters – Ende vd61808poule
D56Krijg sman – Beerendrecht192015 
D57Versluis – Hartog den95605poule
D58Cramer – Schaft D vd75206 
D59Halfschepel – Lamfers386010 
D60Kalkman – Brom vd55609 
D61Blokland – Wensveen111603 
D62Gerrits – Hendriksen74807 
D63Houtkamp V. – Houtkamp J104804 
D64Kooij – Berg170002poule
 
Stand na 1 wedstrijd:

 

LEES OOK  Koppel De Mulder en Mertens winnen nachtwedstrijd Ketelmeer. (Danny Dijksman)
1Multem W. – Linde vd487001487001
2Ekkelenkamp – Maas286001286001
3Helm vd – Burgmans214401214401
4Verhoeff Chr. – Verhoeff J.171601171601
5Hart ‘t – Stoorvogel199402199402
6Kooij – Berg170002170002
7Joode de – Hattem v.166202166202
8Kolk vd – Siebelink124402124402
9Schenk – Mieremet162603162603
10Kuus – Venne vd130203130203
11Blokland – Wensveen111603111603
12Boel – Behonek9400394003
13Multem A. – Torre vd127204127204
14Houtkamp V. – Houtkamp J.104804104804
15Meel v. – Jochems104204104204
16Gruys – Oven v.9240492404
17Versluis – Hartog den9560595605
18Koopman – Steenvoorden9080590805
19Golstein J. – Golstein S.8900589005
20Kuyper de – Strien v.8320583205
21Oldenbeuving – Wessels8860688606
22Schaft C vd – Schaft F vd7840678406
23Cramer – Schaft D vd7520675206
24Roubos – Osch v.7020670206
25Tom – Stap vd8080780807
26Boer de – Mombarg7680776807
27Gerrits – Hendriksen7480774807
28Cappellen – Kuijten J.6400764007
29Hoope – Tol v.8040880408
30Dibbets – Koot6500865008
31Nouris – Nagtegaal6300863008
32Boeters – Ende vd6180861808
33Veenendaal – Wilt de7220972209
34Bos – Vork6220962209
35Til v. – Velders5600956009
36Kalkman – Brom vd5560955609
37Groot de G. – Bergwerff712010712010
38Jongh de Jan – Jongh de Arjan580010580010
39Stuijver – Spaans400010400010
40Halfschepel – Lamfers386010386010
41Geer vd – Neerbos702011702011
42Witte de – Mulder E.412011412011
43Bedijn – Zalm386011386011
44Verzijlberg – Luyten320011320011
45Schimmel – Polder vd684012684012
46Teunissen – Verhoeven380012380012
47Eijndt v. – Korput vd306012306012
48Bergman – Roskam286012286012
49Nijkamp – Pellen610013610013
50Drie v. – Renes W.358013358013
51Janssen – As v.288013288013
52Caers – Voort vd278013278013
53Onderwater – Haan den J.606014606014
54Kraaij – Stijlaart330014330014
55Stadt vd – Hofman252014252014
56Gael v. – Riket248014248014
57Burg C vd – Wolf C de288015288015
58Huiding H. – Huiding236015236015
59Krijgsman – Beerendrecht192015192015
60Brink vd H sr. – Brink vd H. jr.134015134015
61Duizer – Valkenburg186016186016
62Huussen – Jongh Arie de1616
63Oudheusden – Veer vd1616
64Pansier – Hermsen1616
LEES OOK  HSV Blankvoorn wint voor de derde keer op rij finale clubkampioenschap