Na de matige vangsten van gisteren hadden de meeste vissers goede hoop op een betere dag.

Een aantal vissers had er weinig vertrouwen in. Zoals Peter v.d. Willik. Als het aan hem lag was hij zaterdag avond al naar huis gegaan. Maar om dat het een tweedaagse was en hij andere vissers niet te kort wilde doen door weg te blijven was hij gewoon aanwezig. Het kan natuurlijk alle kanten nog op. Ook ik ging weer met goede hoop richting Meedhuizen om een goed nummer te pakken.

 

 

Daar zit je dan met een groot schip op je voerplek. 

Daar aangekomen eerst de vak winnaars maar even feliciteren. Hier kreeg ik ook het bericht dat er een boot aangemeerd was en dat deze midden in het parcours lag. Nu maar hopen dat ik daar niet loot. Ik moest het doen met nummer 16 net een plek achter de boot werd er gezegd. Daar kon ik wel mee leven.

Even de koffie achteroverslaan en hup weer naar de waterkant. Tot mijn grote verbazing zie ik Chris Lap weer naast mij zitten en even later komt Gerrit Evers weer aan de rechter kant van mij zitten. Kan je loten of kan je het niet. Wij kunnen het wel. Probeer maar eens twee dagen zo te loten dat je naast dezelfde buren te zit.

Voor meer foto’s klik hier.   

 

 Joop Gerrits met een klein bliekje.

Ook Joop Gerrits kon goed loten dit weekend. Joop presteerde het om twee dagen op kop te zitten. Twee dagen aan het uiteinde van het parcours. Dat moet je ook kunnen. Ik zat achter de boot net naast de los wal. Gerrit Evers  moest het met de boot doen net zoals Maikel Roeterdink en Reinald Joosten.

Ik ben iets voorzichtiger begonnen dan gisteren en heb maar niet zoveel gebracht. Het was al snel duidelijk het zou weer een lange zit worden. Na vier uur geen beet te hebben gezien en al een paar keer een buurman gesproken te hebben vond ik het wel genoeg. Spullen opruimen en maar even wat foto’s gaan schieten.

LEES OOK  Esbjorn Blauw wint wedstrijd de Oanslach Harkema

 

 

Lekker relaxen in het zonnetje. 

Ook mijn buren aan de rechter kant Gerrit en Maikel hielden het voor gezien. Alleen Chris en Reinald bleven hoop houden op een paar visjes. Ik ben maar even langs het parcours gegaan en hoorde dat Joop Gerrits op kop goed ving. Na een poosje bij hem gestaan te hebben besloot ik om maar even bij Jan Dikkema te gaan kijken. Jan zat met de vaste stok en ving redelijk goed door.

Voor meer foto’s klik hier.   

 

 Wie heeft er houtsnippers besteld?

Dat was wel even leuk om te kijken. Regelmatig werd er een visje gevangen. Geen grote maar wel aantallen. Hierna maar even richting Peter v.d. Willik. Peter had al aardig wat windes gevangen. Volgens de geleerden zat Peter met Dender orange te vissen. Moet ik ook maar eens uit proberen De windes zaten dit wekend wel erg plaatselijk. Normaal kun je over het hele parcours windes vangen maar dat was nu niet het geval

 

 

Jan Dikkema op dreef met de vaste stok. 

Het was inmiddels ook al drie uur en er kon gewogen worden. Het was dan ook Peter v.d. Willik die de meeste kilo’s gevangen heeft. Peter had veertien kilo gevangen. Daar kon vandaag niemand aan tippen. In het eindklassement bleef peter de nummer twee Andreas Conradi 200 gram voor. Dat was het verschil tussen prijs of geen prijs voor Peter.

 Voor meer foto’s klik hier.  

 

De windes van Peter vd Willik. 

Peter wint het gewichts klassement en Andreas het punten klassement met het hoogste gewicht. Er waren drie vissers met drie punten. Gert Kamerhuis werd tweede en Peter Middel derde.

 

 

 

Het was voor mij een slecht weekend.

Het zat allemaal wat tegen.

LEES OOK  Wederom winst voor Johan Puper bij H.S.V DE VRIJE VISSER UIT NOORDWIJK BIJ LANDSMEER .

Misschien volgende keer weer beter.

De Witvisser.

Voor meer foto’s klik hier.  

 

Winnaar puntenklassement Andreas Conradi. 

 

 

1Andreas Conradi2134861973714598
2Gert Kamerhuis123481342739086
3Peter Middel213252931395668
4Joop Gerrits224379455959389
5Roelof Koekoek134579630048800
6Jurian Bulten1458777277711554
7Jan Dikkema41510351049811533
8Edwin Smit235320620045210
9Wubbo Wortelboer325219523984593
10Peter imminga437363140257656
11Richard Sanders167608214267508
12Jan Epping347173818793617
13Richard Fraiquin358438335927975
14Herman Smelt628183659507786
15Harald Siebel538286448667730
16Arend Profijt549101336794692
17Gunther Heyen459191214593371
18Geert de Witte3710311512614376
19Eize Kamminga4610295813974355
20Reinald Joosten6511258515824167
21Peter vd Willik111127021412014822
22Hans Georg Arend5712184613433189
23Fokko Roelsema671387218332705
24Henk Dimmendaal941397815772555
25Chris Lap/P Imminga76136707701440
26Jan Bousma9615104224683510
27Reint Aukes1051592121073028
28Geert Pakvis511163273 3273
29Pieter Scholtens611172241 2241
30Henk Sluiter711182423 2423
31Jans Meyer711181626 1626
32Ko Kuiper71118708 708
33Maikel Roeterdink811191668 1668
34Reino Dijkstra811191157 1157
35Jan De Wit81119688 688
36Rob Jansen81119663 663
37Gerrit Evers91120625 625
38Altjo imminga101121936 936
39Koos Bouwman / Ko Kuiper101121590 590

 

 

Voor meer foto’s klik hier.   

 

 

 Winnaar gewichtsklassement Peter vd Willik.

Gewichtsklassement:

 

1Peter vd Willik7021412014822
2Andreas Conradi4861973714598
3Jurian Bulten8777277711554
4Jan Dikkema10351049811533
5Joop Gerrits379455959389
6Gert Kamerhuis481342739086
7Roelof Koekoek579630048800
8Richard Fraiquin438335927975
9Herman Smelt183659507786
10Harald Siebel286448667730
11Peter imminga363140257656
12Richard Sanders608214267508
13Peter Middel252931395668
14Edwin Smit320620045210
15Arend Profijt101336794692
16Wubbo Wortelboer219523984593
17Geert de Witte311512614376
18Eize Kamminga295813974355
19Reinald Joosten258515824167
20Jan Epping173818793617
21Jan Bousma104224683510
22Gunther Heyen191214593371
23Geert Pakvis3273 3273
24Hans Georg Arend184613433189
25Reint Aukes92121073028
26Fokko Roelsema87218332705
27Henk Dimmendaal97815772555
28Henk Sluiter2423 2423
29Pieter Scholtens2241 2241
30Maikel Roeterdink1668 1668
31Jans Meyer1626 1626
32Chris Lap/P Imminga6707701440
33Reino Dijkstra1157 1157
34Altjo imminga936 936
35Ko Kuiper708 708
36Jan De Wit688 688
37Rob Jansen663 663
38Gerrit Evers625 625
39Koos Bouwman / Ko Kuiper590 590
     
NAWAndre Musch   
NAWBertus Loenhout   
LEES OOK  Team LCL /FTM wint teamwedstrijd Gezamenlijke Tielse Hengelsportverenigingen op de waal bij Tiel.

 

 

 Roberto van Dam /Gert Kamerhuis plaats twee punten.

 

Peter Middel plaats drie punten. 

 Joop Gerrits plaats vier punten.

 

 Roelof Koekoek plaats vijf punten.

Jurian Bulten plaats zes punten. 

 

Even wat eten. 

 En lekker dat het is.

Even bijkomen van een zwaar weekend. 

Harald Siebel met een mooie winde. 

 Herman Smelt wist er ook een paar te vangen.

 Peter vd Willik Winde koning van Peerd van ome Loeks

 

 Voor meer foto’s klik hier.