Er hadden zich dit jaar maar liefst 19 teams ingeschreven. Het was s’morgens vroeg dan ook al een gezellige drukte in MFC Het Tillehûs in Kootstertille, waar de aanmelding was. Ondertussen werd het parcours, 5 vakken van 19 man,  uitgezet aan de Dokkumer Trekvaart in de omgeving van Kollum.

 

Het Tillehûs waar de loting plaats vind van veel wedstrijden in Friesland.

De weersomstandigheden waren goed met zonnig en lichtbewolkt weer en een licht briesje uit het zuid oosten. Maar….de nacht had heldere omstandigheden gekend en de temperaturen waren vooral vroeg in de morgen behoorlijk onder het vriespunt gedaald.

 

 

 De administratie wie gaat waar vissen.

Geen ideale omstandigheden voor de bijtlust van de vis, zeker niet aan de Trekvaart. Tijdens het uitzetten van het parcours was er niets aan de hand, maar toen de deelnemers om ca. half negen bij vak A verschenen, bleek dit intussen voor een deel dichtgevroren te zijn en kon daar niet gevist worden. In allerijl werden de bordjes verplaatst en met een vertraging van een kwartier kon er ook in dit vak gevist worden.

 

 

 Vorst aan de grond. (De Berenburg naar de mond)

 

Nadat de wedstrijd was begonnen, bleek al snel dat het door de vorst een schrale visserij zou worden. Zelfs de kleinse baarsjes en posjes lieten het ook nu volledig afweten bij veel deelnemers.

 

Als de vissen niet willen eten dan ……

Na afloop was de prijsuitreiking weer in het Tillehûs waar de beheerders weer uitstekend gezorgd hadden voor drinken en een warme hap. Daar bleek dus ook hoe dramatisch slecht de vangsten waren geweest vandaag.

 

Voor meer foto’s klik hier.

 

 

Team Samen sterk totaal winnaar Teamwedstrijd De Grondel.

 

De prijswinnaars teams:

1          Team Samen Sterk        D         Dick Valstar               620 gr                 5          punten

            Vroomshoop                 C         Albert Willems            720 gr                 1          punten

                                               E         Ronald Hammers         700 gr                 8          punten

                                               B         Mandrie Ligtenberg      660 gr                 5          punten

LEES OOK  Weer winst voor S.Bruns.

                                               A         Jan Willem v.d.Poppe   660 gr                 6          punten

 

                                                              totaal                         3360 gr.            25        punten

 

 

Team Hareco op plaats twee. 

 

2          Team Hareco                C         Owen Poulsen            610 gr                6          punten

            Ulft                              A         Rody Wolters             600 gr                9          punten

                                               D         Willie Splithof            660 gr                2          punten

                                               E         Chris Splithof             740 gr                5          punten

                                               B         Cor Kraay                 560 gr               13        punten

 

                                                                totaal                         3170 gr.      35        punten

 

 

Plaats drie voor het team van het Noorden. 

 

3          Team v.h. Noorden       C         Fokke Visser               620 gr             3          punten

            Harkema eo                 D         Jan Grijpstra               0                    20        punten

                                               B         Meindert de Boer        600 gr             9          punten

                                               A         Arjan Dikkema           720 gr             3          punten

                                               E         Peter Bies                 1360 gr             3          punten

 

                                                           totaal                         3300 gr.            38        punten

 

Voor meer foto’s klik hier.

 

 

Plaats vier voor team Evezet vd Meer 

 

4          Team Evezet v.d.Meer    E       Sake v.d.Meer             700 gr              9          punten

            Kootstertille                   B        Klaas Kooistra            540 gr             14        punten

                                                A        Menno Hoogsteen        640 gr             7          punten

                                                D        Henk de Haan             620 gr             4          punten

LEES OOK  Edwin Smit wint 4e wedstrijd Feedercup Groningen.

                                                C        Gooitzen Hager           610 gr             5          punten

 

                                                           totaal                         3110 gr.            39        punten

 

 

Plaats vijf voor Team De Grondel 1 

 

5          Team de Grondel I         C         Henk Postema            605 gr            7          punten

                                                A         Lieuwe Pander           600 gr             8          punten

                                                E         Geert v.d. Meer          720 gr             7          punten

                                                D         Roelf v.d. Molen             0               20          punten

                                                B         Egbert v.d. Kamp        820 gr            2          punten

 

                                                           totaal                         2745 gr.         44        punten

 

 

Plaats zes voor team vd Eynde 2

 

6          Team v.d.Eynde II          B         Eugene Sviatoshekyk  580 gr             12        punten

                                                A         Olec Zakrjevski           600 gr             9          punten

                                                E         Sjors Milder                 740 gr             6          punten

                                                C         Gerrit Ansing                   0               20        punten

                                                D         Lucien de Rade            700 gr            1          punten

LEES OOK  Fishing Team Lopulisa (verslag)

 

                                                           totaal                         2620 gr.          48        punten

 

 

 

 Wouter Meuleman individueel winnaar 

 

Individuele prijswinnaars per vak:

 

Vak A                                               

1 Jan Bart Uuldersma       760 gr

2 Ramon Pasman             720 gr

3 Arjan Dikkema             720 gr  

4 Jappie Mijnheer             700 gr

5 Johan Bruggink             680 gr

6 Jan Willem v.d.Poppe     660 gr

 

Voor meer foto’s klik hier.

 

 

De mannen uit Urk hadden voor de wedstrijd nog grote lol. 

 

Vak B

1 Daniel Hiemstra            820 gr

2 Egbert v.d. Kamp          820 gr

3 Martijn Bakker              680 gr

4 Rob Jansen                   660 gr

5 Mandrie Ligtenberg        660 gr

6 Ronald Nannings           660 gr

 

 

Even fine tuning 

 

Vak C

1 Albert Willems              720 gr

2 Wim Stoel                    640 gr

3 Fokke Visser                620 gr

4 Thijs Geurten               615 gr

5 Gooitzen Hager            610 gr

6 Owen Poulsen              610 gr

 

 

Het valt niet mee om zo je aas aan de haak te doen. 

 

Vak D

1 Lucien de Rade           700 gr

2 Willie Splithof              660 gr

3 Harry Kleijn                640 gr

4 Henk de Haan             620 gr

5 Dick Valstar                620 gr

6 Twan Swart                620 gr

 

 Voor meer foto’s klik hier.

 

 

 

We zijn er klaar voor. 

 

Vak E

1 Wouter Meulman            1860 gr

2 Mark Heldoorn               1600 gr

3 Peter Bies                     1360 gr

4 Matthijs Schonenberg     1000 gr

5 Chris Splithof                  740 gr

6 Sjors Milder                    740 gr

 

 

 Cor Kraaij gaat op de ketelmeer tour. (Knippen maar)

 Een zeer zeldzaam uitzicht een schepnet boven het water.

 

Voor meer foto’s klik hier.