De 2e plaats is  voor Chris en John Verhoeff met 5 punten en het podium wordt volgemaakt door de uittredende kampioenen 2016 Dirk Ekkelenkamp en Nick Maas met 6 punten.
Alle winnaars gefeliciteerd!
 
 
De vakprijzen van dag 4 gingen achtereenvolgens naar Koopman-Steenvoorden in vak B met 40.660gr, in vak C naar Nijkamp-Pellen met 16.100gr, in vak D naar Pansier-Hermsen met 13.600gr en tenslotte in vak A naar van de Geer-Neerbos met 8500gr.
 
Dag 4
 
Uitslag van de 4e wedstrijd    
      
VAK A     
nr.Koppelnaamgewichtpnt.poule 
A1Golstein J. – Golstein S.16  
A2Geer vd – Neerbos85001poule 
A3Duizer – Valkenburg 16  
A4Burg C vd – Wolf C de16  
A5Huussen – Jongh Arie de16  
A6Cramer – Schaft D vd55407poule 
A7Bergman – Roskam16  
A8Veenendaal – Wilt de44208  
A9Kalkman – Brom vd176011  
A10Kooij – Berg58605  
A11Gerrits – Hendriksen72804poule 
A12Onderwater – Haan den J.40409  
A13Stadt vd – Hofman78003  
A14Multem W. – Linde vd83802poule 
A15Schimmel – Polder vd58006  
A16Krijgsman – Beerendrecht242010 61800
 
VAK B     
B17Bos – Vork83603  
B18Boer de – Mombarg95202poule 
B19Til v. – Velders16  
B20Janssen – As v.320013  
B21Nouris – Nagtegaal16  
B22Drie v. – Renes W.16  
B23Schaft C vd – Schaft F vd484010  
B24Schenk – Mieremet58006poule 
B25Brink vd H sr. – Brink vd H. jr.324012  
B26Eijndt v. – Korput vd49009  
B27Oudheusden – Veer vd77204  
B28Koopman – Steenvoorden406601poule 
B29Witte de – Mulder E.51408  
B30Kuyper de – Strien v.332011  
B31Gruys – Oven v.55207  
B32Kraaij – Stijlaart70405poule109260
LEES OOK  Marcel Heijnen wint wedstrijd team VGB Baitfactory Damsterdiep.
 
VAK C     
C33Tom – Stap vd356011  
C34Meel v. – Jochems71003poule 
C35Joode de – Hattem v.464010  
C36Groot de G. – Bergwerff70804  
C37Versluis – Hartog den50008poule 
C38Boeters – Ende vd200015  
C39Houtkamp V. – Houtkamp J.272014  
C40Halfschepel – Lamfers278013  
C41Blokland – Wensveen60805poule 
C42Verzijlberg – Luyten16  
C43Kuus – Venne vd57606  
C44Hoope – Tol v.346012  
C45Verhoeff Chr. – Verhoeff J.115202  
C46Oldenbeuving – Wessels49209  
C47Nijkamp – Pellen161001poule 
C48Caers – Voort vd55407 88260
 
VAK D     
D49Stuijver – Spaans85404  
D50Boel – Behonek64807  
D51Kolk vd – Siebelink86403poule 
D52Jongh de Jan – Jongh de Arjan502012  
D53Hart ‘t – Stoorvogel534010  
D54Dibbets – Koot326014  
D55Bedijn – Zalm318015  
D56Helm vd – Burgmans61408poule 
D57Pansier – Hermsen136001poule 
D58Huiding H. – Huiding16  
D59Teunissen – Verhoeven382013  
D60Roubos – Osch v.526011  
D61Ekkelenkamp – Maas130202poule 
D62Multem A. – Torre vd71606  
D63Cappellen – Kuijten J.79005  
D64Gael v. – Riket60609 103420

 

 
Eindstand:
 
nr.Koppelnaam1e wds 2e wds 3e wds 4e wds stand 
  gew.pnt.gew.pnt.gew.pnt.gew.pnt.gew.pnt.
1Multem W. – Linde vd487001570016060183802788404
2Verhoeff Chr. – Verhoeff J.17160120660210480115202598205
3Ekkelenkamp – Maas2860017860117203130202612006
4Kuus – Venne vd1302031714011614035760520607
5Gruys – Oven v.924041146011142025520376407
6Koopman – Steenvoorden9080107402133405406601738208
7Blokland – Wensveen111603666020560160805444609
8Kolk vd – Siebelink12440268804712086403350809
9Nijkamp – Pellen6100736051532041610014488010
10Groot de G. – Bergwerff712077004168002708043870010
11Kooij – Berg1700025100111804586053914011
12Pansier – Hermsen66605818051360012844011
13Helm vd – Burgmans2144011450038380614085046012
14Hart ‘t – Stoorvogel1994028450510240553404397012
15Gerrits – Hendriksen748075060177001728043752012
16Boer de – Mombarg76807728037660952023214012
17Cappellen – Kuijten J.640072474014340790054338013
18Roubos – Osch v.7020611440411540352603526013
19Meel v. – Jochems104204662068740710033288013
20Schaft C vd – Schaft F vd784065940410880348402950013
21Joode de – Hattem v.1662028640345004640103440015
22Oldenbeuving – Wessels886064260183401492093638016
23Multem A. – Torre vd127204562085008716063400018
24Boel – Behonek94003606085640648072758018
25Cramer – Schaft D vd75206650067180755402674019
26Stadt vd – Hofman252014128402780032316019
27Schenk – Mieremet1626032440686011580063136020
28Boeters – Ende vd61808820069820620002620020
29Kuyper de – Strien v.832055160108040533202484020
30Geer vd – Neerbos70201153608850012088020
31Caers – Voort vd27808120786407554072508021
32Onderwater – Haan den J.606081202590010404092412021
33Dibbets – Koot6500813900139601332602762022
34Witte de – Mulder E.41204920892006514082338022
35Versluis – Hartog den956053220632010500082410023
36Kraaij – Stijlaart330045401277606704052264023
37Schimmel – Polder vd684012584052740580062122023
38Houtkamp V. – Houtkamp J.1048047640844201227202526024
39Bos – Vork622093180664012836032440024
40Oudheusden – Veer vd52207558013772041852024
41Halfschepel – Lamfers38601027201532022780132468025
42Stuijver – Spaans400010442011854041696025
43Hoope – Tol v.80408474097780934602402026
44Duizer – Valkenburg 186059609150802162290027
45Drie v. – Renes W.35801357606700081634027
46Til v. – Velders56009464011668091692029
47Nouris – Nagtegaal630083640127020101696030
48Teunissen – Verhoeven3800124220798063820131982031
49Janssen – As v.2880418011898073200131924031
50Kalkman – Brom vd5560951001141401760111656031
51Burg C vd – Wolf C de2880153660131064041718032
52Veenendaal – Wilt de722092020264015442081630032
53Brink vd H sr. – Brink vd H. jr.1340518095000113240121476032
54Bergman – Roskam2860125720105040101362032
55Tom – Stap vd8080725401527003560111688033
56Bedijn – Zalm3860116220713003180151456033
57Jongh de Jan – Jongh de Arjan58001054201242005020122044034
58Gael v. – Riket2480145580113460606091758034
59Golstein J. – Golstein S.89005290013161180034
60Krijgsman – Beerendrecht192015220148014242010604039
61Verzijlberg – Luyten320011316014178016814041
62Huiding H. – Huiding2360152680165460111050042
63Huussen – Jongh Arie de16266014464012730042
64Eijndt v. – Korput vd306012360013414015490091570049
LEES OOK