Ja hoor ze zijn er weer mijn Duitse vrienden.

Nu was het iets anders. In vak C was het erg slecht. Alleen op de kop stek en een enkele plek tussenin kon men nog wat vangen. Het B van was erg goed op de lagere nummers. En vak A was net zoals gewoonlijk op enkele plaatsen goed.

 

Veel kromme hengels.

In de top van het klassement was het erg spannend wie pakt er een goed nummer en wie kan de vissen aan de praat krijgen.

Het was bekand dat Ingo frerichs en Arend Profijt een redelijk nummer gepakt hebben. Arend had kopstek in vak C en Ingo zat op een plek in vak B waar elke dag redelijk tot goed gevangen werd. Tijdens de wedstrijd gingen de geruchten dat Arend profijt en Gert Kamerhuis goed aan het vangen waren. Ook Ingo frerichs ving redelijk. In vak A zou Martijn Kroes en Roelof Koekoek om plaats 1 strijden. Het was erg spannend.

 

Pieter (Hagel en donder ) Scholtens van een visje. 

Vak A werd gewonnen door Martijn Kroes gevolgd door Roelof Koekoek. Vak B was voor Gert Kamerhuis met 48 Kilo (Het hoogste dag gewicht) gevolgd door Ingo Frerichs met 31 Kg.  Vak C werd gewonnen door Jan Wagensveld plaats twee was voor Arend Profijt.

 

 

 Dennis Kwanten met een mooie Brasem.

Aan de eindstreep bleek Ingo Frerichs genoeg te hebben aan twee punten en hij won hiermee zowel het punten klassement en het gewichts klassement. Arend Profijt en Martijn Kroes hebben alletwee 6 punten. Arend had meer gewicht en werd tweede. Martiojn Kroes derde.

 

Voor meer foto’s klik hier.

 

Winnaar Ingo Frerichs

Het was dit jaar een zware competitie. Veel toppers visten weer mee aan deze wedstrijd. Zowel toppers uit Duitsland als Belgie waren aanwezig.

Deze editie was het bar en boos met het weer. ! dag wind waar niet gevist kon worden . Dag 2 veel wind en een bui van een dag. Dag drie een redelijke dag. Dag vier weinig wind en wat regen. Het was nog niet zo slecht geweest met het weer.

 

 

Arend Profijt tweede plaats. 

Helaas zijn er de laatste dag veel deelnemers weggebleven waardoor er grote gaten in het parcours zaten. Vooral in Vak A waren er veel vissers niet. Hierdoor hebben bepaalde vissers wel een voordeel. Jammer dat dit gebeurd.

Ook zijn er een paar vissers door een valpartij thuis gebleven. Kurt Kricke en Joop Gerrits beterschap en ik hoop jullie binnenkort weer aan de waterkant tegen te komen.

 

Al met al was het een zware strijd met slecht weer.                       

 

Dank aan Camping T Wisentbos voor het ontvangst en de gastvrijheid. 

Aan alle deelnemers die de wedstrijd uitgevist hebben .

Geert Pakvis voor het organiseren.

 

Tot de volgende keer.

 

 

Martijn Kroes plaats drie. 

Alle prijswinnaars van harte gefeliciteerd.

 

Voor meer foto’s klik hier.

 

 TotaalVakPuntenDag 1Dag 2Dag 3Totaal 
1Ingo Frerichs ACB 2125
2Arend Profijt  ABC 3126
3Martijn KroesCBA 3216
4Henk MikkersCAB 1247
5Jan Wagensveld BAC 2518
6Peter van der Willik  ACB 1539
7Gert KamerhuisCAB 81110
8Amhed Göksen  BAC 13610
9Willem de Boer BAC 34512
10Roelof Koekoek BCA 84214
11Harry ScheakenCBA 56314
12Herman SmeltABC 65314
13Andreas Conradi BCA 63615
14G.Pakvis  ABC 57719
15 Arno Bremer CAB 212620
16Reinald Joosten  BAC 47920
17Michel Kats  ABC 108422
18Jan Jansen ACB 87823
19Rob Jansen ACB 132924
20J de Vreede BCA 119424
21Alain Verfaillie CAB 611724
22Roland Goerke. ACB 4101125
23Ewald Giehl CBA 119525
24Manfred Drenthen  ACB 761326
25Volker Seibel ABC 941326
26Dennis Kwanten.CAB 129526
27Ivo SchuurmansCAB 7101027
28Pieter ScholtesCAB 961227
29Jens Dirksen BAC 981027
30Bert Brink   1331329
31Thomas DirksenCBA 1310730
32Erwin Sikkens  BCA 1081331
33Kurt Kricke CBA 4141331
34Jan Weening  BCA 5141332
35Bruynendonckx. BCA 1212832
36Wilfried Thiel  BAC 7141334
37Günther Heyen  ACB 12111336
38Cor Kalkman.CBA 10141337
39Joop Gerrits ABC 11141338

 

 

Plaats vier Henk Mikkers. 

 

 

Plaats vijf Jan Wagensveld. 

 

Voor meer foto’s klik hier.

 

 Gewicht VakDag 1Dag 2Dag 3Totaal 
1Ingo Frerichs ACB17.45042.45031.25091.150
2Gert KamerhuisCAB3300215804685071730
3Peter van der Willik  ACB20300267502390070950
4Roelof Koekoek BCA7450300002285060300
5Andreas Conradi BCA11200316501250055350
6Rob Jansen ACB5300373501130053950
7 Arend Profijt  ABC16.25019.05017.85053.150
8Henk MikkersCAB24600120601515051810
9Martijn KroesCBA8400172002500050600
10Jan Wagensveld BAC1615066201850041270
11J de Vreede BCA5750147001760038050
12Jan Jansen ACB7950173501245037750
13Harry ScheakenCBA4650103502105036050
14Herman SmeltABC10150105001135032000
15Roland Goerke. ACB1460010600660031800
16Manfred Drenthen  ACB920022150 31350
17Amhed Göksen  BAC163009120425029670
18Willem de Boer BAC147007280760029580
19 Arno Bremer CAB945029001360025950
20Michel Kats  ABC765075501035025550
21G.Pakvis  ABC116508300365023600
22Bruynendonckx. BCA490068501025022000
23Erwin Sikkens  BCA610015700 21800
24Reinald Joosten  BAC123005860335021510
25Ewald Giehl CBA140032001625020850
26Alain Verfaillie CAB445031401250020090
27Volker Seibel ABC775010550 18300
28Dennis Kwanten.CAB037001435018050
29Bert Brink  605011850 17900
30Ivo SchuurmansCAB350034601035017310
31Günther Heyen  ACB61008900 15000
32Thomas DirksenCBA027001160014300
33Pieter ScholtesCAB24006240345012090
34Jens Dirksen BAC67004080120011980
35Jan Weening  BCA116500 11650
36Wilfried Thiel  BAC94000 9400
37Joop Gerrits ABC66500 6650
38Kurt Kricke CBA49500 4950
39Cor Kalkman.CBA23000 2300

 

 

Plaats zes Peter vd Willik.

 

Plaats zeven Gert Kamerhuis.

 

Amhed Goksen plaats acht.

 

Tot volgend jaar. (Michel kats)

 

Voor meer foto’s klik hier.