Blokland-Wensveen in vak B zijn de overall winnaars met 20.560gr, Oldenbeuving-Wessels zijn de winnaars in vak A met 18.340gr, gevolgd door Gerrits-Hendriksen in vak C met 17.700gr en tenslotte Multem-van der Linde in vak D met 16.060gr.
In het (voorlopig) klassement is het zeer spannend: maar liefst 4 koppels met 7 punten, t.w.:Verhoeff-Verhoeff, Ekkelenkamp-Maas, Kuus-van de Venne en Gruys-von Oven.
Volgende week de ontknoping!
 
VAK A
nr.Koppelnaamgewichtpnt.poule
A1Oldenbeuving – Wessels183401poule
A2Groot de G. – Bergwerff168002 
A3Meel v. – Jochems87408 
A4Hoope – Tol v.77809 
A5Joode de – Hattem v.450014 
A6Bos – Vork664012 
A7Tom – Stap vd270016 
A8Kuus – Venne vd161403poule
A9Schenk – Mieremet686011 
A10Koopman – Steenvoorden133405 
A11Nijkamp – Pellen153204poule
A12Oudheusden – Veer vd558013 
A13Janssen – As v.89807 
A14Witte de – Mulder E.92006poule
A15Nouris – Nagtegaal702010 
A16Eijndt v. – Korput vd414015 
VAK B
B17Hart ‘t – Stoorvogel102405poule
B18Multem A. – Torre vd85008 
B19Houtkamp V. – Houtkamp J.442012 
B20Helm vd – Burgmans83809 
B21Caers – Voort vd86407poule
B22Versluis – Hartog den632010 
B23Cappellen – Kuijten J.434013 
B24Verzijlberg – Luyten178016 
B25Roubos – Osch v.115403 
B26Boeters – Ende vd98206 
B27Halfschepel – Lamfers153202 
B28Blokland – Wensveen205601poule
B29Verhoeff Chr. – Verhoeff J.104804poule
B30Gael v. – Riket346015 
B31Huiding H. – Huiding546011 
B32Jongh de Jan – Jongh de Arjan420014 
LEES OOK  Geert Jacobs wint open wedstrijd van HSV Leeuwarden aan het van Harinxmakanaal.

 

 

 

 

VAK C
C33Gerrits – Hendriksen177001poule
C34Kooij – Berg111804 
C35Kolk vd – Siebelink71208 
C36Krijgsman – Beerendrecht148014 
C37Bedijn – Zalm130015 
C38Dibbets – Koot396013 
C39Ekkelenkamp – Maas117203poule
C40Pansier – Hermsen81805 
C41Cramer – Schaft D vd71807poule
C42Bergman – Roskam504010 
C43Stadt vd – Hofman16 
C44Stuijver – Spaans442011 
C45Duizer – Valkenburg150802poule
C46Kalkman – Brom vd414012 
C47Boel – Behonek56409 
C48Teunissen – Verhoeven79806 
VAK D
D49Geer vd – Neerbos16 
D50Til v. – Velders66809 
D51Veenendaal – Wilt de264015 
D52Kraaij – Stijlaart77606poule
D53Schimmel – Polder vd274014 
D54Brink vd H sr. – Brink vd H. jr.500011 
D55Golstein J. – Golstein S.290013 
D56Onderwater – Haan den J.590010poule
D57Kuyper de – Strien v.80405 
D58Gruys – Oven v.114202poule
D59Boer de – Mombarg76607 
D60Drie v. – Renes W.70008 
D61Burg C vd – Wolf C de106404 
D62Schaft C vd – Schaft F vd108803 
D63Multem W. – Linde vd160601poule
D64Huussen – Jongh Arie de464012 

 

De gebroeders Verhoeff gaan aan de leiding. (Foto archief )
 
De stand
nr.Koppelnaam1e wds2e wds3e wds4e wdsstand
gewpnt.gew.pnt.gew.pnt.gew.pnt.gew.pnt.
1Verhoeff Chr. – Verhoeff J.171601206602104804483007
2Ekkelenkamp – Maas28600178603117203481807
3Kuus – Venne vd130203171401161403463007
4Gruys – Oven v.92404114601114202321207
5Multem W. – Linde vd48700157007160601704609
6Hart ‘t – Stoorvogel199402845051024053863012
7Koopman – Steenvoorden908051074021334053316012
8Helm vd – Burgmans214401145003838094432013
9Blokland – Wensveen111603666092056013838013
10Roubos – Osch v.702061144041154033000013
11Schaft C vd – Schaft F vd78406594041088032466013
12Kolk vd – Siebelink12440268804712082644014
13Groot de G. – Bergwerff712010770041680023162016
14Kooij – Berg1700025100111118043328017
15Oldenbeuving – Wessels886064260101834013146017
16Boer de – Mombarg7680772803766072262017
17Meel v. – Jochems10420466206874082578018
18Joode de – Hattem v.166202864034500142976019
19Cramer – Schaft D vd7520665006718072120019
20Boeters – Ende vd6180882006982062420020
21Kuyper de – Strien v.83205516010804052152020
22Boel – Behonek9400360608564092110020
23Cappellen – Kuijten J.640072474014340133548021
24Gerrits – Hendriksen748075060131770013024021
25Nijkamp – Pellen610013736051532042878022
26Multem A. – Torre vd127204562010850082684022
27Dibbets – Koot650081390013960132436022
28Houtkamp V. – Houtkamp J.104804764084420122254024
29Witte de – Mulder E.41201149208920061824025
30Hoope – Tol v.80408474097780920560

26

31Onderwater – Haan den J.606014812025900102008026
32Pansier – Hermsen1666605818051484026
33Duizer – Valkenburg186016596091508022290027
34Halfschepel – Lamfers3860102720151532022190027
35Caers – Voort vd27801381207864071954027
36Drie v. – Renes W.35801357606700081634027
37Versluis – Hartog den956053220136320101910028
38Til v. – Velders56009464011668091692029
39Schenk – Mieremet1626032440166860112556030
40Nouris – Nagtegaal630083640127020101696030
41Janssen – As v.288013418011898071604031
42Schimmel – Polder vd684012584052740141542031
43Burg C vd – Wolf C de2880153660131064041718032
44Teunissen – Verhoeven380012422014798061600032
45Kraaij – Stijlaart330014454012776061560032
46Stadt vd – Hofman252014128402161536032
47Kalkman – Brom vd556095100114140121480032
48Bergman – Roskam2860125720105040101362032
49Bedijn – Zalm386011622071300151138033
50Golstein J. – Golstein S.89005162900131180034
51Bos – Vork622093180146640121604035
52Geer vd – Neerbos70201153608161238035
53Brink vd H sr. – Brink vd H. jr.134015518095000111152035
54Jongh de Jan – Jongh de Arjan5800105420124200141542036
55Oudheusden – Veer vd16522075580131080036
56Stuijver – Spaans40001016442011842037
57Tom – Stap vd808072540152700161332038
58Veenendaal – Wilt de722092020152640151188039
59Gael v. – Riket2480145580113460151152040
60Eijndt v. – Korput vd3060123600134140151080040
61Verzijlberg – Luyten320011316014178016814041
62Huiding H. – Huiding2360152680165460111050042
63Huussen – Jongh Arie de16266014464012730042
64Krijgsman – Beerendrecht19201522015148014362044
LEES OOK  Derk Alberts wint wedstrijd Aduarderdiep Noord